Блог

Компанії TEUS виповнилось 10 років!

За ці 10 років своєї діяльності ми встигли зробити дуже багато корисного для транспортно-логістичної галузі та налагодити плідні ділові взаємини з багатьма компаніями.. Наші клієнти цінують унікальні комплексні рішення, які надає наша команда. А ми, своєю чергою, неухильно розвиваємося та рухаємося вгору до нових досягнень...

TEUS запустила новий напрямок діяльності — трейдинговий

Свою діяльність по трейдингу ми зосереджуємо довкола зернових та олійних культур і вже маємо першу вдалу угоду. Для нас це рішення – сплановане та стратегічне, адже наша команда впевнена в тому, що успішні компанії масштабують та розширюють напрямки своєї роботи.

Компанія TEUS отримала статус індивідуального члена FIATA

Час гарних новин! З гордістю повідомляємо ми отримали статус індивідуального члена International Federation of Freight Forwarders Associations - FIATA.

Відповідь на блокаду польських кордонів: чи зміцнить новий Дунайський маршрут експортні можливості України

Cистематичні інциденти з розсипаною українською агропродукцією, та пошкодженими вантажівками викликають серйозні хвилювання. Коли різні суб’єкти цієї ситуації використовують її у своїх політичних цілях, учасники транспортно-експедиторської галузі мають мислити в іншій площині. Про альтернативні шляхи доставлення — в експертному матеріалі Дмитра Казаніна для видання Бізнес. Цензор.

На ринку кажуть, що «дунайські порти напівпорожні». Правда?

Дунай не рахується, бо працює «велика вода», — каже більшість трейдерів. Чи, дійсно, це так? Чи справа лише у перетоці ринку до портів Великої Одеси? Своєю думкою з гострих питань Дунайського регіону ділиться директор та власник TEUS, Дмитро Казанін.

Новий рівень викликів – новий рівень відповідальності

Благодійність сьогодні – моральний обов’язок будь-якої успішної компанії з «українською пропискою», адже лише згуртувавшись можна пройти безпрецедентно важкі часи. Допомога нужденним та максимальне сприяння силам оборони мають бути безумовним пріоритетом для кожного.

За підсумками щойно минулого року компанія TEUS отримала статус «Підприємство Гарант 2023»

Вже вдруге поспіль TEUS підтверджує високим місцем в галузевому рейтингу статус надійного партнера для своїх нових та вже існуючих клієнтів.

Майже приватне ППО. Власники ренійських компаній обʼєдналися для посилення протиповітряної оборони портів Дунаю.

Пів року дунайські порти під регулярними атаками російських дронів. Про те, як бізнесмени самостійно знайшов спосіб збивати "Шахеди" - у спеціальному матеріалі Forbes.

Логістика в умовах сьогодення: складові успіху, виклики та ризики

Українська галузь логістики переживає складний період, що разом з тим, не заважає їй розвиватися. Про адаптацію та рішення, які треба приймати для мінімізації ризиків — в експертному матеріалі Дмитро Казанина, директора та власника компанії TEUS.

Очікування, ризики та альтернативи: що відбувається в умовах блокади кордонів

Як змінюється динаміка ситуації та на що можна буде розраховувати найближчим часом — в авторському блозі директора та власника TEUS, Дмитра Казаніна.

Команда мрії: у чому переваги компанії TEUS для співробітників та кандидатів

Залучення та утримання талановитих працівників стає все більш актуальним питанням для транспортно-логістичної галузі. Як в компанії TEUS залучають цінні кадри та які бенефіти ми пропонуємо кандидатам — в нашому блозі.

Логістика в умовах нестабільності фрахту та експортних обмежень

В інтерв'ю для видання "Судноплавство" ділімся досвідом з розробки безпечних логістичних маршрутів для перевезення зерна.