Міжнародні перевезення залізницею

Доставимо ваш вантаж З чи ДО ЄВРОПИ незалежно від ширини колії, всі нюанси візьмемо на себе.

Міжнародні перевезення залізницею

Логістичні ланцюжки довоєнного часу вже не є актуальними з тієї причини, що не працюють порти. Відповідно, компанія «ТЕУС» намагається знайти для своїх клієнтів нові рішення, які забезпечать можливість вивезення їх вантажів. Це міжнародні перевезення до Румунії, Болгарії, Польщі, Литви, Латвії. Це стосується як експортного, так і імпортного напрямків. Тому ми можемо завозити й вивозити вантажі по тих нових логістичних ланцюжках, котрі вдалося вибудувати.

 

     Наша робота як відповідь на виклики сьогодення

Багатьом клієнтам у нинішніх умовах незрозуміло, як діяти з вантажем після його доставки до пункту призначення. Здебільшого клієнтські компанії задаються такими питаннями:

  • Де здійснити перевалку вантажу?
  • Як його використовувати далі?

Тут ми допомагаємо теж. Наша команда добре проінформована та здатна підказати, який порт можна використовувати та якими є актуальні ставки. Також ми є платниками транзиту по Молдові, Румунії, Польщі, Литві, Болгарії та Латвії.

 

     Унікальні інноваційні рішення для вас

Ми можемо запропонувати клієнтам комплексні рішення, котрі стали нашою фаховою відповіддю на виклики часу. Наприклад, в експортному напрямку це можливість відвезти вантаж та забезпечити його подальшу перевалку на судно. Або ж – в імпортному напрямку ми можемо прийняти вантаж з корабля із баржі, провести складування в порту (наприклад, Варна чи Бургас) та відвезти вантаж до України.

Ми забезпечуємо такі перевезення:

  • з перестановкою колісних пар по прикордонних переходах у Молдові;
  • з перевантаженням вагонів на прикордонних переходах з Румунією та Польщею, де вантажі перевантажуються у вузькоколійний чи автомобільний транспорт та так довозяться до кінцевого пункту призначення;
  • з перестановкою контейнерів з широкої платформи на вужчу та доїздом до кінцевого пункту призначення (цей варіант є легшим, оскільки не передбачає перевантаження).

 

Компанія «ТЕУС» ефективно реагує на виклики часу та пропонує клієнтам унікальні комплексні рішення.

Більше

Замовити послугу

Натискаючи на кнопку «Відправити», ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності