Оренда вагонів

Оперуємо різноманітним парком.
Оптимальні умови перевезення вантажів.

Оренда вагонів

Один з важливих напрямків роботи компанії «ТЕУС» – це оренда вагонів, а також технічні рейси. Пропонуємо дізнатися про це більше.

 

     Послуги оренди

Ми беремо в оренду звичайні вагони, піввагони, земновози. Це основний рухомий склад, який використовується під час залізничних перевезень. Наша компанія забезпечує партнерам, з якими взаємодіє, чимало переваг:

  • хорошу орендну плату;
  • неухильне виконання усіх домовленостей;
  • співпрацю, вигідну по всіх параметрах.

Ще одним вагомим напрямком нашої співпраці з партнерськими компаніями, котрі мають вагони, є використання рухомого складу в технічних рейсах. Розповімо про це більш детально.

 

     У чому полягає суть техрейсів

При такому форматі співпраці наш клієнт отримує кошти за те, що він надав вагон для перевезення з пункту А до пункту Б. Велика база клієнтів дає нам можливість вибудовувати логістику таким чином, аби уникнути порожнього пробігу вагонів. Розглянемо це на конкретному прикладі:

  • Приміром, ми своїми силами доставляємо вагони з Києва до Чорноморського порту, але нам не вистачає власних вагонів, аби «закрити» певну заявку.
  • Тоді ми беремо додаткові вагони в інших власників на так званий техрейс. Мається на увазі не виконання контакту повністю, а одне відправлення вагонів. Наприклад, їх може бути 10-20.
  • Ці вагони нам надають, бо в одному з пунктів у власників передбачено вивантаження, і вони уникають порожнього пробігу. А щоб не їхати далі, під’їжджають ближче.
  • Далі, до прикладу, вагони вирушають до Чорноморського порту, де на них чекає зворотне завантаження. Ми, знову ж, пропонуємо такий варіант власникам, аби їх вагони не виїздили порожніми з Чорноморського порту, а були використані для ще одного завантаження.

 

Настільки продуманий логістичний механізм сприяє тому, аби наша співпраця у рамках технічних рейсів була максимально вигідною для власників вагонів. Тому цей напрямок діяльності компанії «ТЕУС» є популярним та затребуваним серед партнерських компаній, котрі володіють рухомим складом.

Більше

Замовити послугу

Натискаючи на кнопку «Відправити», ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності