Перевірка первинної документації виданої УЗ

Наш багаторічний досвід дасть гарантії того, що ваш вантаж буде доставлено вчасно та без зайвих затримок.

Перевірка первинної документації виданої УЗ

Під час залізничних перевезень Україною будь-яка компанія стикається у своїй роботі з акціонерним товариством «Укрзалізниця». Хоча воно забезпечує можливості для здійснення перевезень, є багато «підводних каменів» галузі, з якими може зіткнутися компанія, котра в ній працює.

 

      Причини та характер можливих проблем

З огляду на монопольне становище АТ «Укрзалізниця» у своєму сегменті діяльності, представники цієї компанії часто рахують саме так, як бачать за потрібне. Відповідно, рахунки виставляють аналогічні. Однак є нормативні документи, якими користується «Укрзалізниця». Це Статут, Правила перевезень та інша документація, якої згадане акціонерне товариство має дотримуватися.

На практиці ж часто буває так, що представники «Укрзалізниці» не бажають слідувати згаданим нормативно-правовим актам у питанні коректності нарахування витрат, пов’язаних з простоєм вагонів, користуванням вагонами щодо. В результаті АТ інколи неправомірно добирає кошти, котрі клієнт не повинен був платити.

 

      Як вийти з такої ситуації

Представники нашої компанії можуть перевіряти усі ці акти та робити висновки щодо правомірності нарахування тих чи інших сум. Це дає нам підстави врегульовувати спірні питання зі станціями, аргументовано вказуючи те, що було нараховано неправильно.

Якщо ми перевірили первинну документацію та виявили неправомірне нарахування зі сторони АТ «Укрзалізниця» витрат та навіть подальше списання коштів, ми можемо допомогти клієнту повернути ці кошти в судовому порядку.

 

     Співпраця з професіоналами – запорука економії

Команда спеціалістів компанії «ТЕУС» має такі переваги, як:

  • наявність у штаті професіоналів, які вміють добре працювати з первинною документацією;
  • хороше знання нормативно-правової бази, котра регулює діяльність АТ «Укрзалізниця»;
  • великий досвід та чимало успішних кейсів за плечима.

 

Звертайтеся – і ми допоможемо вам взаємодіяти з «Укрзалізницею» впевнено, а при потребі ще й повернути неправомірно списані кошти.

Більше

Замовити послугу

Натискаючи на кнопку «Відправити», ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності