Урегулювання спірних питань

Ми надаємо не тільки логІстичний супровід, а й забезпечуємо надійний нагляд за вашим вантажем від наших юристів.

Урегулювання спірних питань

Наш сегмент послуг дуже пов’язаний з юридичним супроводом та перевіркою первинної документації АТ «Укрзалізниця». Коли виникають спірні питання між замовником та клієнтом, ми, користуючись своїм досвідом та фаховими знаннями, можемо посприяти регулюванню таких ситуацій та допомогти сторонам взаємодіяти на умовах, вигідних для наших клієнтів.

 

     Як це працює на практиці

Іноді клієнтські компанії стикаються з тим, що у них є потреба виконувати свою транспортно-експедиторську діяльність, але виникають якісь перешкоди. Це може бути зачинена колія чи станція, неможливість подати вагони, неробочий стан потужностей, необхідних для перевезень, відсутність потрібної документації, проблема з ветеринарними сертифікатами в портах.

Ще одна розповсюджена проблема, з якою стикаються транспортно-експедиторські компанії, це некоректні нарахування та списання коштів на основі помилок у первинній документації АТ «Укрзалізниця». Ми розуміємо, що монопольне становище цієї компанії часто стає причиною того, що тарифи нараховуються з невідповідністю до статутних документів та правил роботи, які є внутрішньою нормативно-правовою документацією, котра має використовуватися в роботі цього акціонерного товариства.

Ми добре знаємо, як перевірити правильність нарахувань та відстояти права клієнтської компанії у разі їх порушення. Більш того, наші юристи здатні забезпечити якісний супровід судового процесу, якщо без цього не вдається врегулювати питання та повернути списані кошти на основі домовленості.

 

     Наші переваги

Серед ключових переваг, котрі компанія «ТЕУС» здатна забезпечити клієнтам, варто відзначити:

  • компетентність;
  • інноваційні комплексні рішення;
  • відповідальність та лояльність цінової політики.

 

Звертайтеся, і ми докладемо усіх необхідних зусиль, аби спірні питання були врегульовані на вашу користь.

Більше

Замовити послугу

Натискаючи на кнопку «Відправити», ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності