Портове експедирування

Беремо на себе зобов’язання щодо контролю навантаження / вивантаження вантажу в міжнародних портах. З’єднуємо морські та залізничні ланцюги.

Портове експедирування

Портове експедирування – послуга, котра є однією з ключових у тому спектрі діяльності, якою займається компанія «ТЕУС». Зараз в Україні працює 2 порти. Це Рені та Ізмаїл. Там активно здійснюється перевалка зернових вантажів.

 

     У чому полягає портове експедирування

У Рені надається повний комплекс послуг. Зокрема передбачено виготовлення усіх видів сертифікатів, серед яких:

  • євросертифікат;
  • ветсертифікат;
  • фітосертифікат.

Це саме стосується Ізмаїльського порту. Ми здійснюємо вивантаження з автомобільного транспорту на баржу або ж на корабель. Так само – із вагонів. Працюємо з баржами, де до 4 метрів осадки та морськими суднами, де до 7 метрів осадки причалу.

Окрім цього, у нас є можливість складувати вантаж на території 2500 квадратних метрів. Це майданчик відкритого зберігання. Також ми можемо використовувати вагони, які розташовані на ділянці за Ізмаїлом – на Ізмаїльській прикордонній території. Вагони використовуються як склади на колесах.

 

     Робота з закордонними портами

Ми можемо здійснювати портове експедирування в портах Галац, Констанца, Варна, Бургас, Рига. У контексті міжнародних перевезень ми забезпечуємо комплексні рішення в експедируванні, які полегшують логістику. Наша практика свідчить, що у нинішніх непростих умовах перевезень та швидкої перебудови логістичних ланцюжків здебільшого клієнти налаштовані саме на такі рішення. Тож наші фахівці можуть їх надати.

 

     Наші переваги

Серед ключових переваг, котрі пропонує наша компанія клієнтам, знаходяться:

  • інноваційні індивідуальні рішення;
  • комплексний підхід та можливість запропонувати актуальні послуги в контексті експедирування;
  • вигідна цінова політика;
  • великий досвід наших спеціалістів та їх уміння адаптуватися у сьогоднішніх мінливих умовах, в котрих функціонує транспортно-експедиторська сфера в Україні.

 

Компанія «ТЕУС» стане вашим надійним партнером у сфері портового експедирування та забезпечить найкращі умови співпраці.

Більше

Замовити послугу

Натискаючи на кнопку «Відправити», ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності