Компанія TEUS отримала статус критично важливого підприємства для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період

10.05.2024

Статус критично важливого підприємства для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в часі війни є значущим для бізнесу та громадськості. Тож хочемо з вами поділитися новиною про те, що ми отримали цей статус.

Попередньо наша команда зробила важливі кроки для цього, спрямувавши лист до Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України. Ця процедура не є простою, тож ми ретельно зібрали усю необхідну інформацію, аби обґрунтувати доцільність присвоєння такого статусу. Лист розглядала спеціальна комісія та прийняла схвальне рішення.⠀
Для нас це не просто можливість бронювання працівників на важливих посадах, а усвідомлення усієї відповідальності та довіри з боку органів влади, яка на нас покладається.

Ми традиційно працюємо для того, щоб робити відчутний внесок у свою галузь та економіку України в цілому. Недаремно у своїй діяльності TEUS дотримується принципів відповідальності, управління ризиками, планування гнучких та ефективних рішень і вміння вчасно реагувати на виклики.


Тож далі рухаємося в цьому напрямку, послідовно дотримуючись обраної стратегії.
Разом до Перемоги!