Компанії TEUS виповнилось 10 років!

07.04.2024

За ці 10 років своєї діяльності ми встигли зробити дуже багато корисного для транспортно-логістичної галузі та налагодити плідні ділові взаємини з багатьма компаніями. Наші клієнти цінують унікальні комплексні рішення, які надає наша команда. А ми, своєю чергою, неухильно розвиваємося та рухаємося вгору до нових досягнень...

На сьогодні партнери компанії є не лише в Україні, а й у різних країнах Європи. За час повномасштабної війни ми отримали відзнаки «Компанія року 2022» та «Підприємство гарант 2023». І це ще раз доводить, що навіть у несприятливих умовах можна добре робити свою роботу, якщо її любити та ставитися до неї відповідально.

У 2023 році ми стали дійсним членом Асоціації міжнародних експедиторів України, а у 2024 році отримали статус індивідуального члена в Міжнародній федерації експедиторських асоціацій FIATA. До того ж ми не забуваємо про благодійність та активно співпрацюємо з фондами «Врятуй життя», «Спасибі» та «Хвиля 91».

За кожним нашим починанням – титанічна праця, досвід та відображення цінностей усієї команди, об’єднаної любов’ю до сфери логістики. Тож дякуємо тим, хто з нами, і впевнено рухаємося далі, відзначаючи свій вагомий 10-річний ювілей!

 

Слава Україні! Віримо у ЗСУ! Разом до Перемоги!