ми є провідними спеціалістами зворотних завантажень

перевалка та стафування у чорноморських портах країн Євросоюзу

мультимодальні перевезення Україна - Європа - Україна

Вантажі

Клінкер цементний

Цементний клінкер є проміжним продуктом при виробництві цементу. Ця сировина складається переважно із силікатів кальцію. До складу входить деяка кількість алюмінатів та алюмоферитів кальцію.

Замовити Детальніше

Зерно кукурудзи

Коли відбувається навантажування, перевезення та розвантаження, зерна кукурудзи мають бути захищеними від атмосферних опадів.

Замовити Детальніше

Глина кислототривка та вогнетривка

Мінеральні будівельні матеріали, серед яких є й різні види глини, зазвичай перевозяться у піввагонах.

Замовити Детальніше

Насіння олійних культур

Коли йдеться про перевезення олійних культур, транспорт має бути належним чином адаптований до цього. Важливою вимогою є сухість та чистота транспортного засобу.

Замовити Детальніше

Діамонійфосфат

Для перевезення агрохімії може використовуватися різний транспорт. Коли йдеться про хімікати в сухому стані, їх транспортують навалом у транспорті, який очищений від пилу та бруду.

Замовити Детальніше

Дрова

Для перевезення дров можуть використовуватися різні види транспорту. Часто для цього застосовується залізниця. Навантаження та кріплення вагонів відбувається у відповідності до технічних правил.

Замовити Детальніше

Сульфат амонію

Сульфат амонію є речовиною, яка використовується для підживлення сільськогосподарських культур. Це добриво користується популярністю, оскільки воно допомагає досягти отримання великих плодів, які мають відмінні смакові якості.

Замовити Детальніше

Боксити

Боксити належать до осадових гірських порід. Основними елементами у їх складі є оксиди та гідроксиди алюмінію. Боксити можуть перевозитися різними видами транспорту.

Замовити Детальніше

Горох

Горох транспортують насипом. Можуть бути задіяні різні види транспорту, нормативи залежать від того, який вид транспортного засобу обрано.

Замовити Детальніше

Щебінь гранітний

Щебінь є вантажем, який транспортують навалом. Для перевезення цього вантажу можуть використовуватися різні види транспорту.

Замовити Детальніше

Шпат

Шпат поділяється на декілька видів. Це може бути важкий шпат або барит, вапняний шпат, легкий шпат та польовий шпат (або ж – ангідрид у кусках).

Замовити Детальніше

Пшениця

Правила, які є чинними для перевезення пшениці, визначаються нормами відповідного ДСТУ. Згідно з національним стандартом, цей вантаж перевозиться насипом.

Замовити Детальніше

Чим ми можемо вам допомогти

Натискаючи на кнопку «Відправити», ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності