Боксити

Боксити

Боксити належать до осадових гірських порід. Основними елементами у їх складі є оксиди та гідроксиди алюмінію. Окрім того, є оксид заліза та домішки у вигляді глинистих часток. Боксити можуть перевозитися різними видами транспорту. Наприклад, часто використовується залізниця та судна. Тут конкретний вибір транспорту залежить від виду перевезення та його дальності. Приміром, якщо йдеться про комбіноване інтермодальне перевезення в іншу країну, то може використовуватися декілька видів транспорту.

 

Боксити належать до масових вантажів. Коли ми кажемо про масові вантажі, то вони можуть бути насипними чи навалочними. Останнім часом все частіше вони перевозяться без тари. Боксити є дуже затребуваними в абразивній промисловості, чорній металургії, у виробництві вогнетривких матеріалів та спеціальних видів цементу.

 

Якщо ви шукаєте компанію, яка спеціалізується на транспортно-логістичних послугах та може запропонувати перевезення бокситів у відповідності до ДСТУ та чинного законодавства, то потрапили за адресою. Команда TEUS надає такі послуги. Ми ретельно проконсультуємо вас у всіх значимих питаннях та надамо якісні послуги з перевезення.

Характеристики

Тип вантажу

добриво

Замовити перевезення

Натискаючи на кнопку «Відправити», ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності