Горох

Горох

Перевезення гороху є одним з поширених запитів, з яким звертаються до логістичної компанії TEUS клієнтські підприємства. Тож ми знаємо, як допомогти своїм клієнтам якісно та у відповідності до ДСТУ, норми якого регулюють це питання.

 

Коли йдеться про перевезення гороху, його транспортують насипом. Можуть бути задіяні різні види транспорту, тож деталізовані нормативи залежать саме від того, який вид транспортного засобу обрано. Однак є деякі загальні вимоги, котрі зберігають актуальність у всіх ситуаціях без винятку - транспорт має бути чистим та не містити сторонніх запахів. Під час навантажування, розвантажування та перевезення горох має бути захищеним від атмосферних опадів, інакше є ризик зіпсувати продукт.

 

Щодо зберігання, то тут вимоги до приміщень є дуже схожими до тих вимог, які висуваються до транспортних засобів. А саме – йдеться про сухість, чистоту, захищеність від шкідників. Також дуже важливо, щоб і транспорт, і склади не мали сторонніх запахів, які могли б перейти на продукт.

Характеристики

Тип вантажу

бобові

Замовити перевезення

Натискаючи на кнопку «Відправити», ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності