Глина кислототривка та вогнетривка

Глина кислототривка та вогнетривка

Коли йдеться про перевезення глини, то, незалежно від її різновиду, ця діяльність регулюється Правилами перевезення вантажів навалом і насипом, котрі були прийняті 20.08.2001. Ще є відповідні ДСТУ та Правила перевезення вантажів у вагонах відкритого типу, які були затверджені Мінтрансом теж 20.08.2001. Там можна побачити, що мінеральні будівельні матеріали, серед яких є й різні види глини, зазвичай перевозяться у піввагонах.

 

Для того, аби здійснювати перевезення таких вантажів, потрібно володіти достатньою компетентністю та досвідом, адже це питання регулюється у найдрібніших нюансах, яких варто дотримуватися. Так, якщо відбувається завантаження вагона вище бортів, то основа так званої шапки вантажу має бути на 50 міліметрів нижче рівня цих бортів. А висота верхньої шапки – не більше ніж 730 міліметрів. До речі, ці показники розрізняються в залежності від того, який вантаж перевозиться. Приміром, для щебеню та будівельного каменю ці цифри є іншими.

Також важливим є те, що після перевезення глини різних видів вагони неодмінно мають бути вимиті, що забезпечує можливість їх використання для подальших перевезень.

 

Коли компанія TEUS береться за перевезення кислототривкої та вогнетривкої глини, клієнтам пропонується широкий спектр переваг. Ми ретельно підбираємо вагони у відповідності до потрібного призначення, оптимальним чином плануємо маршрут перевезення та забезпечуємо надійність доставки.

Замовити перевезення

Натискаючи на кнопку «Відправити», ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності