Діамонійфосфат

Діамонійфосфат

Діамонійфосфат належить до мінеральних добрив. Перевезення таких вантажів є важливою частиною спеціалізації компанії TEUS. На сьогодні у світі є великий запит на українські добрива, оскільки вони дають можливість налагодити якісну роботу фермерських господарств, не втрачаючи врожайності від впливу несприятливих факторів довкілля. Якщо ви шукаєте можливості для того, аби налагодити експорт агрохімікатів до інших країн, то в цьому може якісно допомогти компанія TEUS. Транспортування добрив є однією з важливих сфер нашої діяльності.

 

Для перевезення агрохімії може використовуватися різний транспорт. Коли йдеться про хімікати в сухому стані, їх транспортують навалом у транспорті, який очищений від пилу та бруду, а також захищений від проникання вологи.

Аргрохімікати можуть перевозитися як в тарі, так і без неї. Детальніша специфіка залежить від виду конкретного вантажу. Однак є загальні норми, які актуальні для усіх добрив. Приміром, коли йдеться про залізничний транспорт, то вагони мають бути в стані цілісності – без тріщин та інших суттєвих пошкоджень. Також велика увага приділяється перевірці з’єднання вагонів.

 

Компанія TEUS добре знає, як транспортувати агрохімію якісно та безпечно. Тож ви можете звернутися та отримати послуги належного рівня.

Характеристики

Тип вантажу

добриво

Замовити перевезення

Натискаючи на кнопку «Відправити», ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності