Відгуки про нас

ТОВ "АГРОПАРТНЕР"

18.07.2023

Наша компанія з початку 2022 року співпрацює з компанією ТОВ "ТЕУС ТЕРМІНАЛ". Нам випав нелегкий час для роботи, але ми впоралися, спільними зусиллями доставили вантаж до місця призначення та вивантажили у період бойових дій. Співробітники компанії своєчасно реагують на виникнення неординарних ситуацій та намагаються допомогти у розв'язання складних питань. Компанія ТОВ «ТЕУС ТЕРМІНАЛ» клієнтоорієнтована, ми продовжуємо співпрацювати та рекомендуємо як чудовий перевізник вантажів залізничним транспортом.

Більше

ТОВ "Керама Марацці Україна"

04.08.2022

Ми висловлюємо свою повагу і високо цінуємо наше співробітництво. Ми співпрацювали протягом 2021 року. Організація роботи вашої компанії дозволила виключити затримки в подачі вагонів, не допустити відхилення від запланованих графіків відвантаження виробничої продукції іноземним компаніям.
Відмінною рисою даної компанії є можливість завжди знайти оптимальний варіант для виконання вимог замовника, також цю компанію характеризує високий професіоналізм співробітників, оперативне розв'язання виробничих питань.

Більше

"Graincom Shipping" LLC

05.05.2022

Вітаю!
Хочемо висловити подяку нашому партнеру - компанії "Теус Термінал", його команді та керівництву. За час спільного співробітництва показали себе як висококваліфіковані професіонали у галузі залізничних перевезень. Всі поточні питання вирішуються швидко та злагоджено 24/7, графіки відвантажень витримуються у суворій відповідності до плану. Відчувається досвід роботи з УЗ та повний контакт з усіма службами на всіх ділянках робіт від точки навантаження до точки вивантаження. Крім того, дуже важливо відзначити їхню порядність і гнучкість у розв'язання будь-яких питань, завжди готові піти на зустріч, працюють на перспективу довгострокових відносин, а не заради вигоди. Це справжні партнери, які беруть до уваги завдання всього комплексу логістики, не обмежуючись своїм фронтом робіт.
Дякуємо Вам за співпрацю та з нетерпінням чекаємо на наступні спільні проєкти!

Більше

ДП "Хмельницьке лісомисливське господарство"

02.02.2022

Ми висловлюємо свою подяку компанії "Теус Термінал". За час нашої співпраці співробітники компанії показали себе великими професіоналами, які стежать за якістю послуг та враховують побажання Замовника. Компанія надала послуги з перевезення дров згідно із терміном, зазначеним у контракті.
Рекомендуємо компанію, як надійного партнера.

Більше

  • 1

Додати відгук

(на сайті не публікується)