Проект "Порти Чорномор'я"

Перевалка через Чорноморські порти Румунії та Болгарії

Проект  Порти Чорномор'я

Компанія «ТЕУС» активно співпрацює з портами на території інших держав. Наприклад, ми можемо доставляти вантаж до Румунії та Болгарії залізничним транспортом зі зміною колісних пар. Варто відзначити, що найбільш затребуваним портом є Констанца у Румунії. Також можемо їхати до Варни та Бургасу.

        Додаткові переваги для наших клієнтів

Ми можемо на зворотному шляху теж завантажувати вагони різними вантажами. Наприклад, зерновози на шляху до України можна навантажувати добривами чи фосфоритами. Ідентично, добривами навантажуються вагони, котрі їдуть з порту Галац.

        Доставка дизпалива

Окрім цього, ми організовуємо доставку дизельного палива з Румунії та Болгарії до України. Використовуються або вагони «Укрзалізниці» зі зміною колісних пар, або цистерни європейського типу із подальшим перевантаженням.

       Комплексні рішення 

У портах Констанца, Варна та Бургас ми можемо забезпечувати перевалку, надаючи комплексні ставки. Практика нашої діяльності показала, що такі рішення є затребуваними. Надаючи клієнтам комплексні послуги, ми забезпечуємо:

  • оперативність та максимальну продуманість логістики;
  • вигідну цінову політику;
  • готовність використовувати усі свої знання, досвід та необхідні ділові контакти й співпраці, аби пропонувати клієнтам найбільш актуальні варіанти взаємодії.


Компанія «ТЕУС» – ваш надійний партнер у транспортно-експедиторській галузі.

Більше

Долучитись до проекту

Натискаючи на кнопку «Відправити», ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності