ми є провідними спеціалістами зворотних завантажень

перевалка та стафування у чорноморських портах країн Євросоюзу

мультимодальні перевезення Україна - Європа - Україна

Зворотній зв'язок

Натискаючи на кнопку «Відправити», ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Ефективні перевезення

Компанія «ТЕУС» пропонує клієнтам широкий спектр послуг. Одним з ключових принципів нашої роботи є здатність впроваджувати комплексні рішення у галузі логістики та орієнтуватися на результат.

Основними напрямками наших послуг є:

  • Залізничні перевезення. Ми маємо великий досвід у цьому сегменті діяльності, тож пропонуємо послуги високого рівня якості.
  • Оренда вагонів. У нас масштабний вагонний парк, про який ви більш детально можете прочитати у відповідному розділі нашого сайту.
  • Юридичний супровід. Логістика – сфера, яка передбачає багато не лише організаційних, а й юридичних аспектів. Іноді виникають спірні питання. І добре, коли у їх вирішенні здатні допомогти справжні фахівці своєї справи.
  • Перевірка первинної документації, виданої Укрзалізницею. Усі ми знаємо, що Укрзалізниця має монопольне становище на ринку залізничних перевезень нашої держави. Відсутність конкуренції веде до того, що умови співпраці не завжди є вигідними для компаній. Наші фахівці добре знають внутрішні нормативно-правові акти УЗ, тож коли клієнти поставлені у невигідні умови, ми можемо це аргументовано оспорити.
  • Міжнародні залізничні перевезення. Ми детально ознайомлені на практиці зі специфікою залізничних мереж різних країн, наприклад потребою у перевалці вантажів на вузькоколійку, коли йде мова про співпрацю з країнами заходу Європи. Це лише один з прикладів.
  • Портове експедирування. Наша команда добре знайома зі особливостями роботи портової галузі, тож ми надамо компетентну допомогу та супровід.
  • Урегулювання спірних питань. Для того, аби надавати цю послугу, треба мати в команді хороших юристів та солідний досвід. «ТЕУС» є тією компанією, яка може відзначитися по обох згаданих напрямках. Ми намагаємося досягти результату максимально швидко. Однак і в тих ситуаціях, які потребують судового розгляду, ми теж якісно допоможемо.
  • Підготовка документації. Уся супровідна документація, яка потрібна в логістичній діяльності, є серед нашого спектру послуг.

Підсумовуючи, варто зазначити, що компанія «ТЕУС» дбає про клієнтів по всіх важливих напрямках. Мається на увазі не лише організаційна, а й юридична сторона перевезень. Тож звертайтеся – ми докладемо усіх необхідних зусиль та запропонуємо комплексні рішення, які відповідатимуть вашим запитам. Це стосується як роботи на внутрішньому ринку перевезень, так і на міжнародному рівні.

Більше