ми є провідними спеціалістами зворотних завантажень

перевалка та стафування у чорноморських портах країн Євросоюзу

мультимодальні перевезення Україна - Європа - Україна

Проекти Teus

Проект "Паливо для України"

Перевезення дизельного палива до України

Проект "Дунай"

Робимо вимушені рішення вигідними

Проект "Балтика"

Альтернативні комплексні рішення

Проект "Порти Чорномор'я"

Перевалка через Чорноморські порти Румунії та Болгарії

Проект "ТЕУС - термінал"

Стафування та перевалка в Одесі

Зворотній зв'язок

Натискаючи на кнопку «Відправити», ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Ефективні перевезення

Проекти компанії «ТЕУС» є відображенням наших старанних напрацювань, турботи про клієнтські компанії та вміння адаптуватися під контекст своєї галузі навіть у несприятливих умовах.

Наш акцент у роботі – комплексні рішення, які передбачають у собі логістику, експедирування, юридичний супровід та багато іншого. Є конкретні напрямки проектів, де наша компанія використовує перелічені скіли. У кінцевому рахунку нам вдається запропонувати клієнтським підприємствам не просто низку розрізнених між собою послуг, а комплексний продукт, який відображає нашу компетентність та турботу про тих, хто обирає нас своїм партнером.

Отож, ключовими нашими проектами є наступні:

  • Проект «Констанца». Ми забезпечуємо перевалку через Чорноморські порти на вигідних для клієнтських компаній умовах.
  • Проект «Прибалтика». Тут маються на увазі альтернативні комплексні рішення, які дали змогу налагодити імпорт та експорт з державами заходу Європи.
  • Проект «Рені – Ізмаїл». Вимушені рішення – не значить «невигідні». І ми це довели. Прийнявши об’єктивну ситуацію, пов’язану з блокуванням портів Великої Одеси, такою, як вона є, ми вирішили шукати шляхів для максимально конструктивного використання тих портів, які є доступними. І ці шляхи знайшлися.
  • Проект «ТЕУС – термінал». Цей напрямок нашої роботи пов’язаний з перевалкою та стафуванням вантажів в Одесі. Ми володіємо сучасними технічними потужностями, аби це робити якісно.

Частина послуг в рамках перелічених проектів стала нашою відповіддю на виклики часу та бажанням розвивати логістичну галузь України, незважаючи на складні випробування. Ми знаємо, як оптимально розробити маршрут, використати транспорт, задіяти організаційні та юридичні навики, аби перевезення було вигідним. Тож звертайтеся, і переконайтеся на практиці в цьому. А ще – читайте більше в інформації про кожен зі згаданих проектів.

Більше