Про компанію Teus

Компанія "ТЕУС" працює у своїй сфері з 2014 року. У нашій команді – 50 висококласних фахівців, які зосереджені на пошуку нестандартних та ефективних логістичних рішень для наших клієнтів. Поки багато хто констатує проблеми та труднощі, ми вивчаємо контекст, правильно його використовуємо та перетворюємо свій досвід на бізнес-рішення, які забезпечують переваги нашим клієнтам і покращують пул компетенцій компанії та її співробітників. Пропонуємо дізнатись про нас більше цікавого.

       Ключові послуги компанії «ТЕУС»

Головна з послуг, які ми надаємо, полягає у побудові грамотних логістичних ланцюгів. А саме:

 • Ми аналізуємо необхідний парк та маршрут.

 • Розробляємо детальний план перевезення.

 • Формуємо необхідні для перевезення потужності.

 • Супроводжуємо вантаж протягом усього процесу перевезення.

 • Постійно працюємо над оптимізацією вартості доставки.

 • Забезпечуємо юридичну та аналітичну підтримку.

У реалізації цих рішень ми не шукаємо шаблонних шляхів, а працюємо максимально вдумливо по відношенню до кожного поставленого завдання, конкретизуючи його специфіку та зважаючи на необхідні терміни, обсяг вантажу та його особливості. Ми розробляємо оптимальний маршрут між пунктами відправлення та доставки. Однак це далеко не єдина з наших послуг.

Одним із важливих плюсів компанії «ТЕУС» є великий перелік напрямків діяльності. «ТЕУС» – власник майданчика, призначеного для роботи з контейнерними напрямками, а також навантаження з одного виду транспорту на інший вантажів різної номенклатури. Наш майданчик знаходиться на станції Одеса-Застава 1. Він займає 3 га та призначений для роботи рейчстакера.

Ми забезпечуємо універсальність пропонованих вантажних операцій і широкий перелік послуг.

        Наші проекти:

Незважаючи на те, що наша основна компетенція – залізнична логістика, ми приймаємо поточні виклики та успішно організуємо мультимодальні проекти:

 • вантажоперевезення під ключ: від кордону до перевалки у порту;

 • власний перевалковий пункт у Рені – звернувшись до наших спеціалістів, ви можете уточнити питання щодо вантажів, з якими ми працюємо;

 • перевезення у форматі Door to door;

 • проект доставки палива «Україна – Болгарія», що є особливо актуальним в умовах паливної кризи;

 • перевалка авто в Україну з Європи через залізницю.

       Наші додаткові переваги:

Географія наших маршрутів та партнерських контактів дуже широка. Ми співпрацюємо з партнерами не лише з України, але також із Болгарії, Румунії, країн Балтії. Нашими плюсами також є такі фактори:

 • потужна корпоративна філософія, що виключає страх перед труднощами – виклики допомагають нам ставати сильнішими, а складні завдання лише підвищують інтерес до кожного конкретного проекту;
 • вміння створювати власні логістичні продукти – ми відображаємо в них свій досвід та пропонуємо галузі своєчасні актуальні рішення, на які визрів попит.
Ми цінуємо своїх клієнтів, кожна нова співпраця сприймається нами як виклик та зона зростання. Компанія «ТЕУС» – ваш надійний партнер у галузі логістики.

Ми партнери

Наша мета – це надання високоякісних логістичних послуг на глобальному ринку. Це потребує розуміння логістики на глобальному рівні та широкої мережі партнерів по всьому світу. Тому ми стали членами міжнародних і національних об’єднань, що формують політику та задають стандарти роботи галузі. 

УЗА
ОРТПП
СУП
Асоціація міжнародних експедиторів України
Європейська Бізнес Асоціація
Odesa Business Club