Новий рівень викликів – новий рівень відповідальності

01.02.2024

Благодійність сьогодні – моральний обов’язок будь-якої успішної компанії з «українською пропискою», адже лише згуртувавшись можна пройти безпрецедентно важкі часи. Допомога нужденним та максимальне сприяння силам оборони мають бути безумовним пріоритетом для кожного.

Наша команда TEUS сповнена гордості озираючись на досягнуті особисті результати на шляху волонтерства та доброчинності. Лише за останні 8 місяців 2023 року наші внески до фондів допомоги перевищили 10 000 000 гривень. Для колективу трохи більше, чим з 50 людей – це доволі амбітне досягнення, але ми не збираємось на цьому зупинятись і продовжуємо свій шлях соціально відповідальної компанії.

Кому і чим допомогла команда ТЕУС?

Ми зосереджуємось на допомозі благодійним фондам та організаціям, цілі яких розділяємо та відчуваємо близькими для себе особисто. Репутація та ефективність цих БФ перевірена часом і є, поза будь-якими сумнівами, бездоганною.

  • «Врятуй життя» – донати на широкий спектр завдань фонду зі сприяння обороноздатності країни.
  • «Хвиля 91» – донати на відновлення та забезпечення транспортними та медичними засобами захисників України, а також широкою номенклатурою розхідних матеріалів та важливих дрібничок.
  • «Спасибі» – донати на цільову допомогу переселенцям, підтримку гуманітарного центру, який надав товари першої необхідності для 4 000 внутрішньо переміщених сімей з різних регіонів сходу та півдня України. Допомога на лікувальні суміші для паліативних дітей.  А також надана підтримка для захисників України, а саме для розвідувальної роти.

Окремо варто згадати масштабну ініціативу за активної участі ТЕУС по створенню «Дунайської коаліції ППО». 11 компаній ринку об’єднали зусилля для створення ефективної системи захисту дунайських портів України від повітряної загрози. В цьому надважливому проекті ми не тільки брати фінансову участь, але й разом з партнерами рухали його організаційно.

Ми ставимо перед собою нові цілі на новий рік – будемо працювати ще наполегливіше і віддано своїй справі. Це означає, що ми докладемо надзусиль, щоб допомогти ще більшому числу тих, хто цього потребує, адже кожний донат трішки полегшує чиєсь конкретне життя та наближає всіх нас до Перемоги.

 

Оригінал публікації у виданні